Макс Колор ™
МАКС КОЛОР
РІДКІ ШПАЛЕРИ
Рідкі шпалери Макс Колор™ призначені для оздоблення стін та стель житлових приміщень (кімнат, балконів, квартир, будинків), номерів готелів, ресторанів та клубів, салонів краси, а також для адміністративних та громадських приміщень (офісів, шкіл, дитячих садків).
На етапі ремонту при виборі фінішного покриття для стін і стель приміщень обов'язково враховуються переваги обраного матеріалу.

Основні ПЛЮСИ рідких шпалер Макс Колор™:
Швидка підготовка
Головна перевага рідких шпалер Макс Колор™ є швидка підготовка матеріалу для роботи. Рідкі шпалери Макс Колор не вимагають замочування 8-10 годин, достатньо всього 10-15 хвилин і можна наносити. В упаковці всі компоненти добре перемішані між собою, що дає можливість при необхідності замішати пів упаковки або 100 – 200 грам. Ця перевага суттєво економить ваш час та гроші.
Екологічність
Склад рідких шпалер Макс-Колор є виключно з натуральних компонентів: волокон целюлози, бавовни, слюди, шовку. Вони гіпоалегренні, і немає необхідності використовувати засоби індивідуального захисту під час роботи з ними.
Паропроникність
Рідкі шпалери Макс Колор є неоднорідним матеріалом, який дає можливість пропускати повітря, завдяки чому на стінах не конденсується волога, а в приміщенні не створюється «парниковий ефект». Тому рідкі шпалери Макс Колор™ можна використовувати в неопалюваних приміщеннях (кемпінгах, пансіонатах, дачних спорудах).
Простота та легкість нанесення покриття
Рідкі шпалери Макс Колор™ настільки прості у використанні, що їх наносять люди без спеціальної підготовки. З інструментів вам знадобляться відро та шпатель. Рідкі шпалери легко наносяться у важкодоступних місцях, у тому числі на кути, стики, укоси та будь-які нерівності на поверхні. При нанесенні шпалер відсутнє виділення пилу та неприємних запахів.
Відсутність швів та тріщин
Нанесення рідких шпалер Макс Колор ™ дає можливість отримати суцільне покриття без стиків та швів. Завдяки своїй пластичності та стійкості до деформацій, рідкі шпалери мають властивість перекривати тріщини, які виникають на поверхні стін вже після нанесення покриття, що особливо ефективно у новобудовах, де у перші роки відбуваються процеси усадки.
Ремонтопридатність покриття
Пошкоджене покриття Макс Колор™ легко відремонтувати – достатньо зволожити пошкоджене місце водою та виправити шпателем. Такий ремонт не вимагає нового матеріалу, а також повертає покриття у почтаковий стан.
Тепло та звукоізоляція
Рідкі шпалери Макс Колор™ мають високі теплоізоляційні та звукопоглинаючі властивості, що дає додаткові переваги їх використання для обробки залізобетонних стін та стель.
Можливість створення індивідуальних композицій
Широкий асортимент (понад 250 видів) рідких шпалер Макс Колор™ дає можливість отримувати різноманітні поєднання кольору та фактури покриття, що дозволяє створювати на стінах картини та композиції, роблячи кожне приміщення унікальним.
Легкість та зручність транспортування та зберігання
Рідкі шпалери Макс Колор™ поставляються у герметичних поліетиленових упаковках вагою 0,8 кг. В оригінальній упаковці, без порушення її цілісності, рідкі шпалери мають тривалий термін зберігання. Не бояться вологості, низьких та високих температур.
© 2022 Макс Колор.
Всі права захищені.
Made on
Tilda