РЕКОМЕНДАЦІЇ З ПІДГОТОВКИ
РІДКИХ ШПАЛЕР ДО РОБОТЫ
Макс Колор ™
 • Жідкі обої Макс Колор™ можна замішувати по одній або кілька упаковок відразу. Однак слід враховувати, що збільшення кількості одночасно замішуваних упаковок матеріалу кілька ускладнює цей процес і вимагає ємності більшого розміру.
 • При замішуванні більших обсягів окремого матеріалу, рекомендується частинами підмішувати замішаний матеріал до раніше замішаного.
 • По можливості ізбегайте замісу частини пакета, т.к. під час транспортування та зберігання можлива концентрація частин квіткових наповнювачів в одній із сторін упаковки.
 • Допускається змішування упаковок одного «типу» з різним номером технологічних партій, що запобігає відмінності в відтінках квітів. Наприклад, 1 упаковка окремого матеріалу «тип 32», № партії 1011 змішується з 1 упаковкою окремого матеріалу «тип 32», № партії 1015.
 • Замешенный отделочный материал обладает длительным сроком годности. Час з моменту зволоження його водою до моменту затвердіння, при якому неможливо його нанесення, становить близько 8-ми годин, і залежить від температури і температури навколишнього середовища. Після чого можна відновити його технологічні властивості шляхом додавання в суміш додаткової порції води.
 • Не слід заздалегідь, з вечора, замішувати окремий матеріал для застосування його на наступний день. Подовжене набухання жовтих обоїв Макс Колор™ призводить до відмінності його колірної гами та фактури, представленої в каталожних зразках.
 • Замішаний більше 72 годин відділений матеріал приходить в негодність.

ТЕХНОЛОГИЯ НАНЕСЕНИЯ
РІДКИХ ШПАЛЕР

Перед початком робіт перевірте цілісність упаковок. Переконайтеся, що всі упаковки належать одній виробничій партії (мають одинаковий код виробника) і відповідають Вашому вибору. Код виготовлювача («тип» і номер технологічної партії) вказані в останній частині лицевої сторони упаковки.
ПІДГОТОВКА РІДКИХ ШПАЛЕР
ДО ВИКОРИСТАННЯ
1. НАЛИВАЄМО ВОДУ
У пластикову ємність налийте 2 літри чистої води кімнатної температури (температура води не впливає на якість суміші оздоблювального матеріалу).
2. ВИСИПАЄМО ШПАЛЕРИ
Додайте вміст пакету та перемішайте руками
(не використовуйте міксери).
3. ДОДАЄМО ВОДИ
В отриману суміш частинами додайте 3-5 л води, ретельно перемішуючи руками, і залиште на 10-15 хвилин для замочування.
4. ПЕРЕМІШУЄМО
Через 15 хвилин перемішайте суміш руками і при необхідності додайте води до отримання однорідної маси (консистенція — «густі вершки»). Матеріал готовий до нанесення
P.S. Загальна кількість води в суміші залежить від температури, вологості навколишнього середовища, особистих переваг майстра, що наносить шпалери, і встановлюється індивідуально. Занадто густа суміш важко наноситься, а надто рідка «тече».

Після закінчення робіт ємність та робочі інструменти миються холодною водою без застосування миючих засобів від залишків матеріалу, який є абсолютно екологічно чистим та безпечним.
НАНЕСЕННЯ
РІДКИХ ШПАЛЕР
Отделочный материал наносят с помощью шпателя-полутёрки, изготовленного из прозрачного оргстекла (акрила) или пластика.
 • Шпатель слід тримати під невеликим кутом до поверхні таким чином, щоб матеріал витіснявся з-під шпателя в напрямку руху, а товщина нанесеного покриття становила 1-2 мм. Не слід надмірно тиснути на шпатель, матеріал спресовуватиметься, і покриття не матиме рельєфної поверхні. Також може збільшитись витрата матеріалу.
 • Оздоблювальний матеріал дозволяє отримати незбиране, безшовне, декоративне покриття. Щоб уникнути утворення видимих стиків і швів, на стелю рекомендується наносити повністю, на стіни-від кута до кута. У крайньому випадку необхідно залишати «рвані краї». Пізніше, продовжуючи роботу, необхідно розмочити краї вже нанесеного та висохлого покриття водою за допомогою пульверизатора та продовжити нанесення.
 • Після нанесення шпалер огляньте роботу. Покриття має бути рівномірно нанесене без видимих розривів, просвітів, напливів чи горбів. Завдяки текстурі матеріалу всі недоліки добре видно на етапі нанесення, тому їх легко виправити. Зробити виправлення необхідно до повного висихання оздоблювального матеріалу.
СУШІННЯ
ПОВЕРХНІ
 1. Сушіння покриття здійснюється в природних умовах при температурі навколишнього середовища. Для кращого видалення вологи з приміщення необхідно відкривати вікна на провітрювання будь-якої пори року.
 2. Для більш швидкого видалення вологи з приміщення рекомендується використовувати сертифіковані нагрівальні прилади, дотримуючись необхідної техніки безпеки.
 3. Через 24-48 годин покриття готове до експлуатації.
РЕМОНТ
ПОШКОДЖЕНОЇ ПОВЕРХНІ
 1. Для відновлення невеликих пошкоджень змочіть водою з пульверизатора ділянку навколо пошкодження і шпателем-полутеркою виправте пошкоджене місце за рахунок навколишнього матеріалу.
 2. Для відновлення великої площі пошкодження змочіть водою з пульверизатора край ділянки пошкодження і за допомогою шпателя-полутерки нанесіть свіжоприготовлений матеріал.
 3. Після повного висихання проведений ремонт покриття абсолютно непомітний.
 4. Для видалення шпалер, змочіть їх водою з пульверизатора. Через 10-15 хвилин, за допомогою звичайного плоского шпателя, акуратно видаліть матеріал з поверхні. Знятий оздоблювальний матеріал можна використовувати повторно, додаючи до нього 30% сухого матеріалу, що не використовується. Слід пам'ятати, що термін зберігання вологого знятого матеріалу трохи більше 72 годин.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ
ДУЖЕ ВАЖЛИВО
 • Ця інструкція описує лише спосіб нанесення та експлуатації рідких шпалер Макс Колор™. Спосіб нанесення та технологічні характеристики, якого суттєво відрізняються від аналогічних оздоблювальних матеріалів інших виробників.
 • Ця інструкція є лише загальною рекомендацією і не може враховувати всі нюанси та особливості використання оздоблювального
 • матеріалу у різних ситуаціях.
 • Перед початком робіт уважно прочитайте цю інструкцію.
 • Оздоблювальний матеріал Макс Колор™ при нанесенні та експлуатації не залишає відходів.
 • Матеріал упаковки поліетилен і поліпропілен може представляти небезпеку для дітей, оскільки містить дрібні деталі.
 • З питань утилізації пакувального матеріалу зверніться до місцевого центру вторинної переробки відходів. Правильна утилізація упаковки сприятиме скороченню негативних наслідків для довкілля та здоров'я людини, які можуть виникнути внаслідок неналежного поводження з відходами.
Робота з рідкими шпалерами Макс Колор™ скоротить ваш витрачений час на ремонт та
порадує високою якістю покриття за адекватну ціну.
© 2022 Макс Колор.
Всі права захищені.
Made on
Tilda