Макс Колор ™

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ
ДО НАНЕСЕННЯ РІДКИХ ШПАЛЕР

1. Очистити від старих оздоблювальних матеріалів (паперових шпалер, побілки, штукатурки, що погано тримається, і шпаклівки).
2. За наявності великих вибоїн, нерівностей і перепадів, поверхню, що готується, необхідно вирівняти за допомогою штукатурки, шпаклівки. Тріщини необхідно розшити та зашпаклювати.
! Вирівнювання поверхні дозволяє уникнути перевитрати оздоблювального матеріалу!
3. Очистити поверхню від пилу та інших забруднень. Поверхня має бути сухою.
4. Точково обробити алкідною емаллю білого кольору виступаючі металеві/дерев'яні елементи.
5. Прогрунтувати поверхню (залежно з якого матеріалу) двома видами ґрунту.
5.1. Перший шар – гідроізоляція (грунт глибокого проникнення) забезпечує зміцнення поверхні та захист від проникнення вологи всередину стіни.
Рекомендується використовувати ґрунт-концентрат "Ельф" Д11, розведений у співвідношенні 1:4 (одна частина ґрунту на чотири частини води).
5.2. Другий шар - кварц-грунт (фарба з додаванням кварцового піску) забезпечує високий ступінь зчеплення, при цьому поверхня матова, злегка шорстка і приховує багато дрібних недоліків.
Рекомендується використовувати кварц-грунт акриловий "Ельф" Д17.

Поверхня після ґрунтовки має виглядати як однотонна фонова підкладка без перепусток.
Після повного висихання, поверхня готова до нанесення рідких шпалер.

На гіпсокартонній поверхні необхідно зашпаклювати стики та місця кріплення шурупів.
На металеві та дерев'яні поверхні, ДСП, ОСБ, ДВП, глинобитні поверхні, що зазнали впливу атмосферних опадів та води, на жирні, промаслені та іржаві ділянки стін, необхідно як ґрунтовку застосовувати алкідну емаль з додаванням кварцового піску.
Деревна смола, жири, що містяться в старих шпаклівках на основі оліфи, іржа, можуть залишити на поверхні покриття жовті розлучення, а кольорові пігменти здатні змінити її колірну гаму.
Made on
Tilda